Анести Тимчев и Мария Гиева се срещнаха с жители на Белащица

3049
4

Вчера кандидатите за евродепутати от листата на ГЕРБ Анести Тимчев и Мария Гиева се срещнаха с жителите на община "Родопи". Официалното те бяха представени на сцената в село Белащица от народния представител и областен координатор на ПП ГЕРБ Пловдив област Здравко Димитров. Той обяви, че отборът на ГЕРБ е от професионалисти, които знаят как да защитят интересите на страната ни в Европарламента.

"Гласувайте за ГЕРБ, изберете номер 18-ти в бюлетината. Само победа на ГЕРБ на тези избори ще може да предизвика предсрочни избори. А те са необходими, за да бъдат продължени реформите, за да дойдат отново пари от Европа за малкия и среден бизнес, за да има нови работни места, защото единствените свежи пари, с които може да се изгражда нещо, това са средствата от европейските фондове ", заяви Здравко Димитров.

"ГЕРБ е единствената партия, която може да гарантира, че добрите неща за България ще продължат да се случват", бе категоричен и административния секретар на ПП ГЕРБ Пловдив област Ангел Ангелов.

И мотивира твърдението си с думите, че "реформите спряха през изминалата година и са невъзможни докато имаме това управление, защото безработицата продължава, въпреки похарчените пари, защото всеки ден това управление
трупа дългове". 

Ангелов уточни, че тези избори са много важни за страната ни, защото от тях зависи нашето бъдеще. По думите му изграждането на училища, възстановяването на мостове, пътища и магистрали ще се случи само ако ГЕРБ спечели изборите с убедително мнозинство. 

Кандидатът за член на Европейския парламент от ПП ГЕРБ Анести Тимчев също призова хората от община "Родопи"да бъдат активни в изборния ден. 

"Нека изразим своето мнение. Нека използваме властта си. Нека на 25 май изберем, партията, която ще изведе България до европейските победители. Ако не ви харесва тази една година управление на БСП, ДПС и Атака, изразете го с гласа си", призова Анести Тимчев. 

Той допълни, че този избор ще бъде съдбоносен, защото от него зависи бъдещето на страната ни, на нашите деца и внуци. 

"А най-доброто е Европейския съюз", каза още Тимчев.

Виж коментарите (4)
Още новини от Регионални новини:
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица
Васко Кръпката кани на 15 км от Пловдив: Хубаво нещо предстои на ...
Първа копка край Пловдив: КЦМ 2000 строи уникално съоръжение


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).