25-годишна пазарджиклийка обра шефа си по много наивен начин

7671

Млада дама, присвоила пари от своя работодател, е задържана в Пазарджик. Вчера рано сутринта в полицейското управление бил получен сигнал от управителя на игрална зала в областния град. Оказало се, че от касата липсвала сумата от оборота, а от управата на залата имали съмнения върху една от служителките.

На мястото е извършен оглед от дежурна група, а криминалисти от управлението установили, че парите са взети от 25-годишната С.З. от Пазарджик. След края на смяната младата жена бръкнала в касата и обрала сумата от оборота в размер на 2600 лева, след което се прибрала вкъщи. Тя е предала доброволно парите на полицейските служители. Срещу нея се води полицейско производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Военен хеликоптер от Крумово участва в издирвателна акция, жената...
След публикация на Plovdiv24.bg: Окосиха тревата в гробищата на А...
Карлос Насар откри паметника на Милен Добрев край Пловдив
Училище №1 в Пловдив област по ИТ с нов европейски проект за учен...
Зрелищна акция край Доспат спаси уникално, скрито досега римско с...
Днес край Пловдив Карлос Насар открива паметник на Милен Добрев


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).