18-годишен без книжка заби "Форд" в стълб в Куклен и избяга

9054
1

Неправоспособен шофьор и спътниците му пострадаха при пътно произшествие вчера в Куклен. Около 19 часа, на тел. 112 било съобщено, че на улица в града лек автомобил "Форд“ се блъснал в електрически стълб и напуснал местопроизшествието.

В хода на предприетата проверка пътни полицаи установили, че колата управлявал 18-годишен без шофьорска книжка. Той и двама негови връстници, пътували в колата, са били прегледани в болница и освободени за домашно лечение с различни наранявания. Алкохолната проба на водача е отрицателна.

Работата по образуваното досъдебно производство продължава.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Възрастен мъж е бил пребит от двама младежи в село край Пловдив
Жестока челна катастрофа в Стамболийски
Инцидент: Сериозно задръстване след катастрофа до Пловдив
В Раковски откриха статуя на папа Франциск
Нова пътна връзка в Асеновград улеснява трафика към Пловдив
Мъж изгоря в къщата си в Брестовица


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).