100 кг. риба от конфискувани мрежи дарени на дом за възрастни

1615
1

Снощи инспектори от Териториалното звено на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури Пазарджик са осъществили акция на язовир „Батак". Акцията е извършена със знанието на главен комисар Стоян Стоянов - РДВР Пазарджик и съдействието на полицейски служители.

Язовирът е бил обходен с лодка и при проверката са извадени над 1500 метра бракониерски мрежи. Те са на неизвестен извършител, като са конфискувани и е съставен констативен протокол. Уловената в мрежите близо 100 кг. риба /шаран, костур и червеноперка/ е иззета и дарена на Дома за стари хора в с. Главиница. При проверката на язовир „Батак" са забелязани предполагаеми извършители, които са избягали от служителите на реда в посока Батак. Полицаите и инспекторите на ИАРА са успели да запишат номерата на колите с пловдивска и врачанска регистрация. В момента се проверяват предполагаемите нарушители.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Бизнесмен: Дано господ вразуми игумена на Бачковския манастир!
Питейната вода в Дедово е годна за пиене
Авария парализира Кричим в разгара на "Фестивала на ягодата"
Фестивалът на ягодата в Кричим започна
Край Пловдив ще се проведе XX юбилейно издание на Фестивала на бе...
Българка от Пловдивско пренаписа историята във Великобритания


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).