Заведението с бруталните сцени в Кючука не за първи път става арена на сбиване

12544

Вчера Plovdiv24.bg съобщи за брутални сцени пред ресторант в Пловдив. Вследствие на нападение мъж е със сериозни травми и е настанен в болница в града под тепетата.

Оказва се, че въпросното заведение ("Нивелиа") не за първи път попада в криминалната хроника. То се намира на улица "Гоце Делчев" в район "Южен", където през есента на 2019 година отново имаше екшън.

Тогава там се стигна до меле между две компании буквално от  нищото - хапнали, пийнали и си подхвърляли през масите заядливи реплики. После някой от едната компания погледнал към другата накриво и боят започнал.

Повече за този случай можете да си припомните тук.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
От 68 до 200 дни: Големи строителни компании в битка за ремонта з...
Втори опит: Община Пловдив рестартира поръчката за светофар на оп...
Млад шофьор потегли със свързан пистолет и отнесе колонка за мета...
Улица фантом в Пловдив: Кметът Атанас Кунчев обяви нов срок за ре...
Нови по-строги правила: Само трима на година ще стават почетни гр...
Секунди делят майка с детска количка от удар на оживен булевард в...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).