Възможни са съкращения в Областна управа

2984

Ако Министерски съвет разпореди да се правят съкращения на областна администрация, то ние ще трябва да се съобразим с това и да изпълним решението. Това заяви областният управител  Иван Тотев по повод решението на премиера Бойко Борисов да се съкрати бройката на държавната администрация като антикризисна мярка. На този етап Тотев не може да уточни дали предвижданите мерки ще засегнат конкретно неговата структура.

Според областният управител съкращенията в държавната администрация и конкретно в областните служби на отделните министерства и агенции  ще засегне тези звена, които имат дублиращи функции.  

Иван Тотев е категоричен, че  евентуални съкращения няма да  затруднят работата на администрацията, а само служителите ще бъдат максимално натоварени с допълнителни задачи. 



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Аварията на "Скобелева майка" е отстранена
Пловдивчанин остана възхитен от новата магистрала към морето
Зам.-кмет: Никой не трябва да се съмнява, че Колодрума може да бъ...
Една легенда покори Античния театър в Пловдив
Сигнал за бомба в община Пловдив, евакуираха 4 сгради
Горещ юли в Пловдив: Два огромни фестивала превръщат целия град в...


Виж още: