В "Тракия" преасфалтираха улица - вход към парк "Лаута"

2901

Приключи реконструкцията на улица "Георги Данчов", информира кметът на "Тракия" Костадин Димитров след посещение на обекта.

В рамките на строително-ремонтните дейности бе извършено цялостно преасфалтиране на участък от 4000 квадратни метра от блок 26 до парк "Лаута". След фрезоването и почистването на пътя бе положен два пласта асфалт, извършен бе ремонт на бордюрите, подменени бяха шахтите.

Улица "Георги Данчов" е един от входовете на парк "Лаута" и с нейното реновиране бе решен проблем, свързан с основния достъп до зелената зона.

"Изпълнението на капиталовата програма в района върви по график. В момента продължаваме с ремонтите на тротоарни настилки и изграждането на паркинги в зона А-6", коментира кметът на "Тракия" Костадин Димитров.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчанин от "Маказа": Позор! Ненормален гръцки терор към бълг...
Нов инцидент до Пловдив на един от най-натоварените пътища
Ортопед от Пловдив: Пациентите се изправят на крака още на втория...
"Малката песен в големия Бродуей" събира едни от най-ярките имена...
Мащабен безплатен концерт на Античния театър в Пловдив за "250 го...
След влизането на огромна змия в блок в Пловдив: Как да реагираме...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).