Условна присъда получи мъжът, преспал с 13-годишна девойка

7723
38

Условна присъда от 6 месеца с 3-годишен изпитателн срок наложиха пловдивските магистрати на 28-годишния Валери Тодоров заради сексуалната му връзка с 13 годишно момиче. Както Plovdiv24.bg вече писа, двамата се срещнали след чат в сайт за запознанства, харесали се и след няколко срещи стигнали до секс.

Сексът с малолетни лица попада под ударите на закона, като предвиденото наказание е лишаване от свобода от 2 до 6 години. Условната присъда, дадена на автомонтьора, магистратите обясниха с обстоятелството, че сексуалният акт е извършен със съгласието на седмокласничката и освен това не й е било за първи път.

Делото било прецедент в Пловдивския съд, коментират запознати. До него се стигна след сигнал в полицията от майката на девойката.

Виж коментарите (38)
Още новини от Новини от Пловдив:
ДСБ Пловдив: Альоша е монумент на окупационната Червена армия
Посрещнаха Митрофанова под Альоша със "Священная война" и с бълга...
Бутат магазин на "Билла" в Пловдив заради нов строеж, от веригата...
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).