Участник в катастрофата в Кючука: Другият ми предложи пари, идваше ми да го убия!
Единият от шофьорите, участвали в днешната катастрофа в "Кючук Париж", застана пред камерата на Plovdiv24.bg, за да сподели как точно е станал инцидентът:
"Аз бях втора кола, тази пред мен зави наляво и след това този ме изпраска, без изобщо да спре или да намали. После ми каза, че много бързал за болница. Буквално ме вдигна един метър нагоре. Мина не на червено, а на жар червено. Думите му бяха "Дай да ти платя, че бързам". Мен ми идваше да го убия, а от удара изпадна всичкият ми багаж", обясни мъжът.
Мястото на пътнотранспортното произшествие е кръстовището между булевард "Никола Вапцаров" и улица "Константин Геров" в район "Южен", където по-рано днес се удариха два леки автомобила - "Фиат" и "Нисан".
Този браузър не поддържа видео елемента.