Участник в катастрофа издирва свидетели, за да го оневинят
Наш редовен читател се обърна към медията ни, за да му помогнем да издири свидетели на катастрофа, при която според него нее виновен. Ето какво ни пише той.
Пиша Ви с надежда за справедливост. Вчера 07.11.2014г. в 16.45ч., преминавайки през кръстовището на бул."Източен" към бул."Мария Луиза" претърпях ПТП. Завивайки наляво на светофара, насрещно движещ се автомобил (сив "Форд Мондео") ме удари. Госпожата, управляваща МПС-то, твърди че е навлязла в кръстовището при жълт сигнал, което съвсем не отговаря на истината. След пристигането на КАТ - 40 мин. по-късно виновният се оказах аз. Обръщам се към Вас и читателите на "Plovdiv24.bg" с призив, ако има някой присъствал на местопроизшествието да ми помогне, за да може нахалството и наглостта по пловдивските улици да бъде прекратено.
Съжалявам, че не разполагам със снимков материал, който да Ви предоставя. Благодаря Ви!