Тръгва дело срещу наркогрупировка

4664

Състав на Пловдивския окръжен съд ще заседава днес по делото срещу подсъдимите Бюрхан И., Енчо Б., Георги Х., Бисер В., Цветанка Й. и Иван Т. В периода от началото на м. февруари до 1 юли 2009 г. в Пловдив и в София са участвали в организирана престъпна група, образувана от Бюрхан И. и създадена с цел разпространение на наркотични вещества.

Бюрхан И. и Енчо Б. - на 1 юли в Пловдив при условията на опасен рецидив в съучастие са направили опит да придобият от Цветанка Й. и Бисер В. с цел разпространение 490 г. хероин на стойност 44 175 лв., като деянието е останало недовършено по независещи от волята им причини.

Цветанка Й. и Бисер В. - на 1 юли в Пловдив в съучастие са направили опит да разпространят на Бюрхан И. и Енчо Б., 490 г. хероин на стойност 44 175 лв., като деянието е останало недовършено по независещи от волята им причини.Това е първо заседание по делото. Призовани са 8 свидетели и 4 вещи лица. Делото е насрочено и за 11 март.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивско кафене сред 100-те най-добри в Европа
Сметките за ток падат: Голям блок на бул. "Шести септември" вече ...
С военни почести Пловдив почита Апостола на Свободата на 18 юли
Намалено водоподаване в Пловдив заради авария на "Скобелева майка...
Пак ли с мокри кърпи ще бършем децата: Жители на три района остан...
Депутат от "Прогресивна България": Колчетата ще затруднят движени...


Виж още: