"Скобелева майка" е под вода, затвориха кръговото! Ето още кои места в Пловдив да избягвате!

26713
3

Временно е преустановено движението за МПС в района на "Скобелева майка“ - в кръговото движение във връзка с наводнен участък от пътя. Три екипа на полицията регулират и насочват движението посока надлез.

Съвместно с общината е създадена организация за отводняване на дъждоприемните шахти в участъка и подсигуряване на безпрепятственото преминаване в района.

Създадена е организация за контрол, наблюдение и взаимодействие с общините Куклен и Родопи, на чиято територия се намират микроязовири е водоеми.

Обстановката непрекъснато се следи, като към момента няма опасност от преливане или скъсване на диги. Движението по "Кукленско шосе“ се извърша в нормален ритъм.

От полицията съветват водачите на МПС в Пловдив да избират алтернативни маршрути, ако им се налага да преминават през подлеза на улица "Гладстон“, бул. "Марица“- в зоната под жп моста, както и през "Коматевски възел“, където също има наводнени участъци, а вследствие на продължаващите валежи е възможно повишение на водното ниво.

Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Почти всички градски автобуси в Пловдив са с променени маршрути д...
Десетки затворени улици и булеварди в Пловдив
Гуми пушат в Пловдив: Стартира уникално шоу
Ексхибиционист изплаши жена в автобус в Пловдив
Камера засне безумие в кръгово кръстовище
Митрофанова с категорична теза под Альоша в Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).