Сигнал за злоупотреби с парите за почистване на Пловдив ще гледа Областният обществен съвет за противодействие на корупцията в Пловдив

955

Областният обществен съвет за противодействие на корупцията в Пловдив се очаква да разгледа сигнала на Зелени Балкани за злоупотреби с парите, които Пловдив отделя за почестването на града. Според еко-организацията средствата за поддръжка на града са завишени няколко пъти, тъй като гласуваният проект от Общинския съвет предвижда Пловдив да се чисти за 7 и половина милиона лева, а общината събира от гражданите 17 милиона и половина. Информацията е на радио Пловдив.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).