Шофьор блъсна служителка на "Чистота" и избяга! Издирват го!

6283
14

Двама пешеходци са пострадали, след като са били блъснати от автомобили в рамките на изминалото денонощие, съобщи дежурният в "Пътна полиция". Служителка на ОП "Чистота" е ударена от неизвестен водач на моторно превозно средство, докато е изпълнявала служебните си задължения. Инцидентът е станал вчера около 11.00 часа на улица "Чернишевски". Жената е откарана в болница, след като е прегледна, е освободена за домашно лечение. Полицията все още издирва водача, които е избягал от мястото на произшествието. 
Малко преди 18.00 часа на улица "Трети март" в Пловдив шофьор на автомобил не пропуска при десен завой пешеходка и я блъска. Жената е откарана в болница, където след оказана и медицинска помощ е освободена за домашно лечение с контузия в областта на коляното. Водачът не е употребил алкохол.
Общо 39 леки пътнотранспортни произшествия с материални щети са станали в град Пловдив през изминалото денонощие.



Източник: радио "Фокус"
Виж коментарите (14)
Още новини от Новини от Пловдив:
Новият областен управител на Пловдив обяви три стратегически прио...
Адвокат: Затворете телефона, когато мобилен оператор ви потърси з...
Нов обрат с автобусите между Пловдив и София
Млада шофьорка е блъснала мъж на пешеходна пътека в Пловдив
Неуспял кандидат-кмет на Пловдив, получила едва 307 гласа, вече е...
Кметът се ядоса: Можехме да спрем автобусите до табелите на Пловд...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).