Самоубиецът, който скочи от пловдивска болница, е оцелял!
Мъжът, който скочи от УМБАЛ "Пловдив", е бил пациент на хирургичното отделение. Линейка го е откарала към друга университетска болница в града под тепетата, а именно "Свети Георги", защото там имало неврохирург. Това съобщиха за Plovdiv24.bg от УМБАЛ "Пловдив". Има съмнения за травми в главата и шията на пострадалия, човекът е с опасност за живота. Ясно е, че мъжът е паднал върху кухненския блок на болницата, а не директно на земята, поясниха от болничното заведение.