Ремонтират Къщата на художниците в Стария Пловдив

1182

Къщата на художнците в Стария Пловдив се ремонтира , като първоначално се влагат 7 500 лева. Идеята е дължимите наеми за минало време около 11 хиляди лева да бъдат вложени също за ремонтни дейности, това каза пред пловдивските журналисти Найден Найденов - зам. областен управител на Пловдивска област.

Първият етаж на ул. "Съборна" 21 е предоставена на шахматистите в града, а вторият етаж е даден на "Сдружение за Пловдив". Очаква се да бъдат обявени наемателите на туристическата спалня на ул. "П.Р.Славейков" 5 и Къщата на здравните работници на "Отец Паисий" 33. Информацията е предоставена от радио Пловдив.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).