Първо в Plovdiv24.bg: Започна асфалтирането на "Коматевско шосе"

11258
9

Започна асфалтирането на "Коматевско шосе", предаде репортер на Plovdiv24.bg. С първи пласт вече се сдоби участък от около 120 метра в посока от булевард "Александър Стамболийски" към предприятието "Филикон". 
Очакванията са целият участък до "Филкаб" да стане готов до средата на следващата седмица, съобщи кметът на район "Южен" Борислав Инчев
Припомняме, че предвиденият за реконструкция участък е от входа на квартал "Коматево" до бул. "Александър Стамболийски".

Компрометираната паважна настилка ще бъде заменена с асфалт, като преди това се подмени водопроводът, канализацията и подземната инфраструктура. Ще бъдат изградени джобове на автобусните спирки, ново осветление, тротоари и велоалея.

Виж коментарите (9)
Още новини от Новини от Пловдив:
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив
Световноизвестният виртуоз Ланг Ланг с концерт на Античния театър...
За район "Северен" и как безпроблемно да се срещнем със змия - сл...
Кога природата лекува и кога вреди? Пловдивски лекар обясни преди...
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).