Проверяват изба "Дядо Пламен" за нелегален алкохол

6668

Проверяват винарска изба за нелегален алкохол. Акцията е на отдел "Митническо разузнаване и разследване" към Агенция Митници в Пловдив. 

Проверката тече в момента, а резултатите ще бъдат оповестени по-късно, потвърди за Plovdiv24.bg Мирослав Беляшки, директор на митницата в Пловдив.

Винарска изба “Дядо Пламен" работи от години в Асеновград и продава продукцията си в цялата страна. Цехът е собственост на Гавраил и Пламен Синапови.

Данъците от приходите на реализираната продукция не влизат в хазната, поради коите са предизвикали вниманието на държавните институции, контролиращи този процес, твърдят наши източници. 

Но дали това е така предстои да бъде установено при проверката.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Нов инцидент в центъра на Пловдив!
67-годишна криминално проявена обра две пенсионерки в Пловдив
Любимият летен фестивал "Кино под звездите" се завръща в Пловдив
Костадин Димитров и Тони Стойчева провериха ремонта на бул. "Копр...
Изпитите след 4 клас в Пловдивско: Успехът по БЕЛ е най-висок от ...
Обявиха първите поръчки за електротранспорта на Пловдив


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).