Представят програмата за видеонаблюдение на Пловдив

1814

“Програмата за видеонаблюдение и контрол за управление на транспорта и обществено значими зони и обекти на територията на Община Пловдив” ще бъде представена на 29.11.2005 г. (вторник) в 14.00 ч. в Конферентната зала (ІІ ет.) на х-л “Санкт Петербург”.

Тя ще обхваща 284 обекта и зони с обществена значимост (25 държавни училища, 11 ВУЗ, 67 детски градини, 15 детски ясли, театри, паметници на културата, спортни съоръжения, болници, социални домове и др.). Целта е да се сведат до минимум противообществените прояви и да се подпомогне регулирането на движението по основните пътни артерии. Видеонаблюдението ще се осъществява от оперативни дежурни центрове в РПУ и “Общинска охрана”ЕАД. Програмата се реализира в сътрудничество на Община Пловдив, Областна администрация – Пловдив и със съдествието на РДВР, Прокуратура и общинските фирми “Общинска охрана”ЕАД, и “Сигма”ЕООД.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).