Пожар остави ТЦ "Форум" без ток

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (5)
17:20 / 01.06.2010
19504
Пожар в трафопоста до търговски център "Форум" е пламнал днес по обед, научи Plovdiv24.bg. Говорителят на Пожарната Георги Кунев обясни пред наш репортер, че са изгорели три разпределителни табла и кабели. Причината не е установена. Три противопожарни автомобила са се отзовали на сигнала, огънят е потушен бързо, не се е наложила евакуация на хората от магазина.

За няколко часа обаче магазинът е бил опразнен, тъй като поради липса на ток търговските обекти е нямало как да работят. Трафопостът е частна собственост на центъра и от ЕВН единствено са обезопасили района, съобщиха за Plovdiv24.bg оттам. По наша информация ток все още няма.

Виж коментарите (5)
Още новини от Новини от Пловдив:
Млада пловдивчанка е арестувана заради изцепката на деня
Пловдивчани ще живеят дълго
"Чистота" изми подлеза на "Баня Старинна" след сигнал до Plovdiv2...
Бившият шеф на НИНКН: Небет тепе вече не ми е любимо място
Голяма фабрика загази
В Пловдив решиха: Георги няма да е на свобода срещу 25000 лева


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).