Почетен знак на Пловдив за волейболистките на "Марица"
Волейболният отбор "Марица" да получи Почетния знак на Пловдив. Това ще дебатират общинските съветници на сесията днес, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
Припомняме, че маричанки спечелиха Купата на България и шампионската титла. Заради това отборът през май получи от местната власт почетен плакет със знака на града.
По време на церемонията градоначалникът заяви, че волейболистките ще бъдат предложени и за носители на Почетния знак на Пловдив.