Пловдивчанин остана без нито един жокер, но продължава да мечтае за 100-те хиляди лева в "Стани богат"

29889
1

Млад и много интелигентен пловдивчанин продължава да мечтае за 100-те хиляди лева в "Стани богат" след снощното си участие. В началото на играта той се представи като IT специалист, който е роден в града под тепетата, но работи в столицата.

Интересното е, че Иван Христов остана без нито един жокер още след осмия въпрос. Въпреки това той успя да се справи със следващите две препятствия, които не бяха никак лесни - а именно "В кой български град сър Алекс Фъргюсън дебютира в европейските клубни турнири през 1978 година?" и "Какво означава терминът casus belli?". Така Христов си гарантира втората сигурна сума от 2500 лева и очаква въпрос номер единадесет. Играта му ще продължи в понеделник, 15 април.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Зрители настояват да им върнат парите след "Турандот" в Пловдив
Световноизвестният виртуоз Ланг Ланг с концерт на Античния театър...
За район "Северен" и как безпроблемно да се срещнем със змия - сл...
Кога природата лекува и кога вреди? Пловдивски лекар обясни преди...
След доброволно явяване в съда: Пуснаха на свобода наемен работни...
Сграда паметник на културата в Пловдив връща автентичния си блясъ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).