Петър Петров подарява телевизор на пенсионерски клуб

5145

В навечерието на християнския празник Свети мъченик Трифон кметът на район "Източен" Петър Петров ще направи пореден дарителски жест. Днес - 30.01.2013 г., от 10.30 часа той ще зарадва членовете на Клуба на пенсионера на булевард "Източен" 22 с нов телевизор. 

По време на коледните празници кметът на район "Източен" Петър Петров изненада хората от третата възраст с нова климатична инсталация, която създаде отлични условия в клуба и го превърна в предпочитано място за социални контакти в квартала.

Кметът на район "Източен" Петър Петров е осигурил и празничен обяд за членовете на Клуба на пенсионера.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Лекари в Пловдив отстраниха 13-килограмов тумор на яйчника на 18-...
Пожар в магазин за храни и перилни препарати в Пловдив, трима пос...
Едно от най-невероятните създания на планетата вече е в Пловдив
Родители, учители и директори от две пловдивски училища излизат н...
"Възраждане": До трите автогари в Пловдив да се направят затворен...
Обвиняемият за смъртта на Недялко Бакалски: Той караше с над 100 ...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).