Очевидец на тежкото ПТП: Жената падна до тротоара и започнах да пищя, още съм в шок!

18626

Видях, че жената пресичаше и автобусът се опитваше да спре. Този удар яко ни засече, имах чувството че направо отивам в земята и започнах да пищя. 

Това разказа пред репортер на Plovdiv24.bg кондукторката Стойка Костанева относно катастрофата между два автобуса от градския транспорт, при която беше блъсната възрастна жена.

Тя видяла падналата до тротоара жена и че от челото й потекло кръв. Веднага се спуснала, за да я избърше.

Според кондукторката, шофьорът се е опитал да спре, но в последния момент е бил блъснат отзад от другия автобус.

В първия рейс нямало пострадали хора, но във втория е имало възрастна жена с някакво заболяване, която вероятно също е откарана в болница.

Подробности гледайте в прикаченото видео!



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Любимият летен фестивал "Кино под звездите" се завръща в Пловдив
Костадин Димитров и Тони Стойчева провериха ремонта на бул. "Копр...
Изпитите след 4 клас в Пловдивско: Успехът по БЕЛ е най-висок от ...
Обявиха първите поръчки за електротранспорта на Пловдив
Голямото преобразяване на улица "Пепелаша" е към края си
Пловдивчанин: 10 евро за бръснене, от учене полза няма


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).