Обраха два съседни апартамента по едно и също време

2505
2

Два съседни апартамента са били обрани по едно и също време вчера в Пловдив. 73-годишна жена и 47-годишната й съседка се оплакали в Първо РУП, че за времето между 10 часа и 12 часа крадци са разбили входните врати на жилищата им на ул. "Кичево". Откраднати са общо 4200 лева, 130 евро, около 20 грама злато, лични документи и банкова карта. 
Същия ден в районното управление е получен и друг сигнал за взломна кражба от къща в село Белащица, от където са откраднати 900 лева. По първоначални данни апашите били влезли в жилищната постройка между 12 часа и 16 часа. 
В Трето РУП 80-годишен пловдивчанин съобщил, че в сряда срещу четвъртък чрез счупване на патрон на входната врата неизвестни извършители са влезли в апартамента му на бул. "България". Крадците са взели два нотариални акта, 200 лева и банкова карта, от която по-късно били изтеглени неправомерно 250 лева.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).