Облагородиха пространството на площад "Антон Чехов" в Пловдив

2109
1

Съвместна акция по облагородяване на пространството на площад "Антон Чехов“ бе осъществена вчера. Бяха сменени счупените ребра на част от пейките и боядисани всички пейки в парка. Освежен бе и шадравана на площада.

Администрацията на район "Северен“ продължава да работи за един по-чист и по-красив вид на парковете в района.

"Заедно със служители на ОП "Градини и паркове“ и граждани, които се включиха в инициативата, се постарахме и това място за разходка и почивка да изглежда по-добре и по-приветливо.Благодаря на всички участници в акцията!“, каза кметът на район "Северен“ Стоян Алексиев.

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
Автомобилното шоу "Луда надпревара" събра фенове на мощни коли и ...
Водещи експерти обсъждат в Пловдив пътя на Епископската базилика ...
Една от последните павирани улици в Пловдив отива в историята
Ремонтът за милиони продължава, но обзавеждането се отлага: Жалба...
Пловдив отново доказа, че пази българския дух: Традиционни занаят...
Един кандидат за 300 000 евро: Кой ще контролира разходите за нов...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).