Много тежко е състоянието на шофьора на пежото, не е ясно дали е бил пиян

22941
10

Шофьорът на пежото, което в ранните часове на днешния ден претърпя страховита катастрофа, е с тежки травми. Това заявиха за Plovdiv24.bg от УМБАЛ "Свети Георги", където е настанен той.
28-годишният мъж има черепно-мозъчна и гръдна травми, хемоторакс, а също и счупен на няколко места таз. Лекарите съобщиха още, че състоянието му е критично.
Plovdiv24.bg попита и лечебното заведение, и МВР Пловдив - имало ли е алкохол в кръвта на пострадалия шофьор, но и от двете места ни отговориха, че не могат да ни дадат тази информация към момента, защото резултатите от кръвната проба все още не са ясни.

Виж коментарите (10)
Още новини от Новини от Пловдив:
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития
Проф. Христо Тасков: От днес вече нищо не ме свързва с МУ-Пловдив...
Магазин на популярна верига затвори врати в центъра на Пловдив
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).