Камион на КМД гази закона на 20 метра от Главната

4536
1

Камион на КМД гази закона на 20 метра от Главната в Пловдив. Това твърди редовен читател на Plovdiv24.bg, който дори е успял да заснеме нарушението. Ето какво ни разказа човекът:

"Здравейте! Случката е от вчера, 2 октомври. Часът - около 15,30 ч. Тежкотоварният автомобил, който събира боклука, се движеше по улица "Петко Каравелов", в чийто край има знак за задължителен завой надясно.

Когато стигна сградата на кукления театър обаче, шофьорът зави наляво и тръгна в насрещното по еднопосочната "Христо Г. Данов" в посока Джумая джамия и после зави по ул. "Скайлер". Добре че нямаше леки автомобили срещу него".

Виж коментарите (1)
Още новини от Новини от Пловдив:
"Къде сложили светофар, майна!": Автомобил отнесе стълб на бул. "...
Асен Атанасов, отвлякъл майка с бебе в Пловдив, остава за постоян...
Ако няма срив на имотния пазар, Пловдив е пред гарантиран строите...
Шумов терор: Жители на "Кършияка" будни по цяла нощ заради безуме...
Иван Демерджиев събира на национално съвещание ръководството на М...
Асен Атанасов е задържаният за бруталното отвличане на жена и дет...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).