Изгониха кметицата на район Източен от ДПС

1643
2

Кметицата на район Източен Красимира Миткова е изключена от общинската организация на ДПС в Пловдив късно снощи. Това съобщи за РП избрания за временен председател на движението в града Еньо Петров. Мотивите са уронване на престижа на ДПС, допълни той. Повод за решението са медийните изяви на Миткова след като ДПС реши да поиска от Общинския съвет смяната й като кмет на район Източен.
Пред Радио Пловдив г-жа Миткова заяви, че тя и определени членове на общинския съвет на ДПС умишлено не са били поканени на снощното партийно заседание. Тя уточни, че до момента няма официално съобщение, че е изключена от ДПС. По думите й обвиненията към нея за уронване престижа на Движението са несериозни. По непотвърдена информация на мястото на Красимира Миткова като кмет на район Източен ще бъде предложен досегашният й заместник Мехмед Асан. Информацията е на радио Пловдив.

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).