Храбри доброволци получиха служебните си карти
На официална церемония днес кметът на Пловдив Иван Тотев връчи служебните карти на новосформираното към Общината доброволно формирование за предотвратяване или овладяване на бедствия, пожари и извънредни ситуации и отстраняване на последиците от тях, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
По време на церемонията градоначалникът пожела на 42 доброволци в най-скоро време да попълнят бройката до 110.
"Важното е да работим превантивно", заяви кметът и пожела успех на новия екип.