Хиляди пловдивчани са на АМ "Тракия", задръстването е голямо!

16680
2

За страхотно задръстване по магистрала "Тракия" съобщиха редовни читатели на Plovdiv24.bg. В момента хиляди фенове на пловдивските футболни клубове "Ботев" и "Локомотив" пътуват към столицата, за да присъстват на мача между двата отбора във финала за Купата на България.

Вече има и пътнотранспортно произшествие между леки автомобили на привърженици. Заведенията, както и бензиностанциите в участъка между двата най-големи български града не работят от съображения за сигурност. Полицейското присъствие е изключително сериозно. Шофирайте внимателно!

Виж коментарите (2)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдив почете 150 години от гибелта на Васил Петлешков
Авторът на "Черната книгa" Свами Тиртха пристига в Пловдив за пре...
Пловдивският елит се събира в Семинарията за големия празник на 1...
В Пловдив заваля и катастрофите започнаха
1000 евро и изгубени банкови карти намериха собственика си благод...
При необходимост Waze ще пренасочва по обходни маршрути в Пловдив...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).