Главният държавен здравен инспектор с визита в Пловдив

4589

Главният държавен здравен инспектор доцент д-р Ангел Кунчев пристига в Пловдив днес, 21 февруари. Той ще се срещне с областния управител и председател на ОКЩ Дани Каназирева и директора на РЗИ д-р Ваня Танчева.

Те ще обсъдят откриването на т.нар. "зелени коридори" за желаещите да се ваксинират и следващия етап от имунизацията в областта. След срещата ще дадат пресконференция, която ще е от 12,00 часа.

В днешния неделен ден ще са дежурни за ваксинация само кабинетите в РЗИ, а информация за другите кабинети, които ще работят, ще бъде дадена на брифинга.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Сигнал: И с Tesla можеш да си жив селянин с капацитет на семкаджи...
Двама са обвинени за длъжностно присвояване на много пари от Плов...
Лилчо Арсов: Дайте стадион "Пловдив" на публично-частно партньорс...
"Разсъбличането" на хотел "Марица" продължава
"Златна" задача затрудни седмокласниците в Пловдив
Пловдивският университет призна за акцията на МВР и прокуратурата...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).