Георги Георгиев започна да налива пари в ДЮШ на Ботев, разплати се с всички

6973
28

Жълточерното общество може спокойно да посрещне светлия християнски празник - всички задължения за Март`2010 към служителите и работниците на "Източен" 10 са изплатени от бизнесмена Георги Георгиев. Цялата сума е малко над 6000 лева, в това число и заплатите на десетимата треньори и ангажираните с ДЮШ. Платени са задълженията към Спортния диспансер, лекарите, полицията, както и транспортни разходи.

В официален разговор г-н Митко Георгиев, човек от групата "За възраждане на Ботев Пловдив," обяви, че петролният магнат Георги Георгиев ще помага на Ботев Пловдив и в бъдеще. Формациите от ДЮШ ще бъдат обезпечени до края на сезона от бизнесмена. Също така, той добави, че хората от групата работят сериозно и няма да позволят големият Ботев Пловдив да почне от аматьорската лига.



Източник: Bultras.com
Виж коментарите (28)
Още новини от Новини от Пловдив:
Пловдивчани: Чу се много силен тътен, направо гръм!
Нощни патрули ще пазят Пловдив от пожари през лятото
Опозицията в ОбС Пловдив засипа Общината с питания
Глоба от 200 евро и отлагане: Ключов свидетел провали дело за уда...
МВР със спешни мерки срещу криминогените в "Столипиново"
Бащата, изритан на Гребната: Младежът ме псуваше и се държеше агр...


Виж още: