Гавра със социалнослаби в трапезария

3381
3

Гавра със социалнослаби откри кметът на район "Северен" Ина Филипова в трапезарията зад училище "Пейо Яворов". При направена проверка се оказа, че всеки ден социалнослабите са принудени да се редят на дълги опашки, за да получат топла супа. Преди да вземат обяда си обаче, се прелистват дебели списъци, за да се открие тяхното име и те да се разпишат, че са получили порцията си. За разлика от сега, до миналата година храната е получавана с купони.

От социалния отдел на общината търсят решение на проблема.
Според кметът на "Северен" Ина Филипова има два варианта за решаване на проблема - или да се възстанови за по-голяма отчетност раздаването с купони, или подписването да става веднъж в седмицата. От кметството се надяват проблемът да бъде решен преди Нова година.



Източник: ПОТВ
Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Пловдив:
Елеонора Митрофанова държи реч при паметника на Альоша днес в Пло...
Воайор около Централна гара в Пловдив бе откаран от линейка
Уникалната певица, която на 50 години роди третото си дете, идва ...
Йоана от XI клас застана начело на пловдивско училище
Пост разклати "кореняк" пловдивчаните: Родителите ви копаха домат...
Район "Западен" представя богат календар с над 30 събития


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).