Фалшификатори на карти се возели при по-небрежни контрольори

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (2)
10:32 / 26.03.2010
26872
Над 70 фалшиви транспортни карти са хванати само по градските линии на "Хеброс Бус", 18 са заловените от "Грация" и 3 - от "Градски транспорт", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това се случва за по-малко от месец, тъй като новите документи за пътуване из градската мрежа влязоха в сила от 1 март.

"В "Хеброс бус" са най-много, защото извършваме най-голям контрол. Стига се до скандали между пътниците-фалшификатори и кондуктори и контрольори", съобщи шефът Веселин Дошков. Според него некоректните пътници се насочвали към автобусите на другите фирми, където номерът им минавал по-лесно.

Виж коментарите (2)

Още по темата (1):
19.03.2010 Пътници налитат на бой, не си дават фалшивите карти
Още новини от Новини от Пловдив:
Благой Георгиев с благородна инициатива в Пловдив
Днес стартира вторият етап от реконструкцията на Голямоконарско ш...
Безумието на тротинетките
Пловдивчанин не можа да повярва на чак толкова груба селска прояв...
Повдигат обвинения на избягалия турски тираджия, убил шофьор от П...
Читател: Пловдив става град с транспортна система на страна от тр...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).