Ето кога малчуганите ще се возят безплатно на детската железница
Малчуганите ще пътуват без пари на детската железница за Деня на детето, предаде репортер на Plovdiv24.bg. "Знаме на мира" ще вози безплатно всички, ненавършили 18 години, не само на 1 юни, но и на 2 юни. Предложението на общинските съветници от "Кауза Пловдив" бе гласувано единодушно на последната сесия на местния парламент.