Димитър Митовски: Стига кметове под прикритие

9855

Режисьорът Димитър Митовски за кандидата на ГЕРБ за кмет на Пловдив Здравко Димитров: "За всеки роден тук Пловдив е вътрешен дух, кауза и начин на живот, който не се променя никога и никъде по света. Пловдивчани са изключителни и най-вече големи. Но още си чакат големия кмет. Не просто висок, а голям човек, истински пловдивчанин. Имам усещането, че Здравко Димитров е човекът, когото Пловдив чака от доста време.

Вижда се, че залага на действието, а не само на “лакърдиите, майна“, казано по филибарски. Знам, че е бил професионален спортист, но ме спечели с отношението си към културата. Чух го да казва, че иска когато хората произнасят думата “Пловдив", да е с удивителна – “Пловдив!" – с уважение, с любов като към световен град! Това е мисия, която наистина си струва. Стига кметове под прикритие. Здравко Димитров ще се справи с “Мисия Пловдив“.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
ГДБОП задържа двама мъже за сексуална злоупотреба с деца в интерн...
Костадин Димитров представи икономическите козове на Пловдив пред...
Не освободиха предсрочно от затвора Петър Маринашки
В центъра на Пловдив вече има нов напълно безплатен паркинг
Официално потвърдиха уволнението на началник в общинско предприят...
НСИ съобщи средната работна заплата в Пловдив и областта


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).