Четири коли ударени в мелето до "Ален Мак", момиче и шофьор в болница!

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (20)
13:20 / 07.02.2018
23370
Към 12 часа на телефон 112 е получен сигнал за катастрофа на кръстовището между ул. "Васил Левски" и "Георги Бенев". По първоначални данни, "Пежо" предприело ляв завой, отнело предимството и се сблъскало с "Фолксваген". В резултат на удара всяка от колите ударила по един изчакващ на светофара автомобил - "Фолксваген" и "Фиат". 

Четиримата водачи са тествани с дрегер, резултатите са отрицателни. В болница за прегледи са откарани пътничка на 24 години, от първата кола и шофьорът на втората. До приключване на огледа движението е затруднено, регулира се от полицейски служители.


Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (20)
Още новини от Новини от Пловдив:
Днес отидете в Музея на авиацията
Паркирането в Пловдив днес ще е безплатно
61-годишна пловдивчанка бе заловена
Много пиян моторист с БМВ застигна колата отпред на "Тракия", но ...
Заловиха избягалия тираджия, убил пловдивчанин днес в Прохода на ...
Катастрофа на АМ "Тракия" до Пловдив, има и линейка


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).