Беляшки се върна в община Пловдив

12677

Началникът на отдел "Канцелария на кмета и протокол" Мирослав Беляшки се върна на работното си място в сградата на пл. "Стефан Стамболов", предаде репортер на Plovdiv24.bg.

Турбуленцията в голяма община е преминала и страстите са се уталожили. Кметът Здравко Димитров е преглътнал факта, че един от най-приближените му служители се е заиграл с областния управител, който му е политически опонент. Флиртът на ценния общински кадър с излъчения от "Демократична България" губернатор е продължил цял месец и е бил пресечен в деня, когато кметът осъзнал забежката по време на публично събитие, на което присъствали заедно с областния Йордан Иванов.

Проблемът произтича от факта, че Здравко Димитров и най-близките му сътрудници са от ГЕРБ, а като досегашен общински съветник Йордан Иванов е сред най-яростните критици лично на кмета и на цялата общинска администрация. В публичното пространство се появиха обяснения за разрива между Димитров и Беляшки заради различното им виждане на процеса по дигитализация  на общинските дейности.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Пловдив:
Аварията на "Скобелева майка" е отстранена
Пловдивчанин остана възхитен от новата магистрала към морето
Зам.-кмет: Никой не трябва да се съмнява, че Колодрума може да бъ...
Една легенда покори Античния театър в Пловдив
Сигнал за бомба в община Пловдив, евакуираха 4 сгради
Горещ юли в Пловдив: Два огромни фестивала превръщат целия град в...


Виж още: