Журналистката Ивайла Александрова представя в Пловдив документален роман

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (0)
07:55 / 04.11.2008
1476
Ивайла Александрова ще гостува в Пловдив с документалния си роман "Горещо червено". Премиерата пред пловдивска публика ще се състои днес от 18.00 часа в културен център "Тракарт".

Ивайла Александрова е журналист и редактор в Българско национално радио, една от водещите на "Артефир" по програма "Христо Ботев". Занимава се с писане и литературна критика. Работата по документалния роман "Горещо червено" й отнема близо девет години. Книгата събира документални свидетелства и архиви за живота и съдбата на българската интелигенция от 30-те до 60-те години на миналия век и в същото време разказва историята за трагичната участ на художника Райко Алексиев.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
Богата и много начетена българка днес става на 66
Почина първата тъща на Зуека, дъщеря му е в траур
Андреа отмени участие, влезе в болница
Прецедент в цялата история на "Като две капки вода"
Лекар: Това е вредно и опасно
Честито на Емо Чолаков!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).