Тъжен финал на една красива любов: Актьор от "Под прикритие" напусна жена си

67038
2

Тъжен финал на една красива любов - Ивайло Захариев напусна жена си Миряна. Звездата от хитовите сериали "Под прикритие" и "Пътят на честта" се изнесъл от семейния апартамент и живее сам в отделно жилище.

Двете им деца са останали при майката, но ходят на срещи с таткото. Близки до двойката са категорични, че няма трети човек зад разлъката. От профила в социалните мрежи на Миряна лъсна, че Ивайло липсва от живота й.

От август 2018 г. актьорът буквално е изтрит от фейсбука на красавицата.

Ивайло и Миряна са двойка от почти десетилетие. Те се запознават в протестантска църква. Само няколко месеца след старта на романтичните им платонични отношения Ивайло събира смелост да предложи брак на любимата си.

През 2012 г. чаровния актьор и красавицата минават под венчилото. На пищно тържество пред 120 гости двамата се врекоха във вечна вярност. Церемонията се състоя изцяло в протестантските традиции, които Ивайло и Миряна следват, пише лупа.бг.

За изненада на своите фенки 35-годишният софиянец не е имал интимни отношения с любимата си до първата им брачна нощ.

Виж коментарите (2)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).