Невиждана гавра с трупа на Марадона!(18+)

17513
1

Невиждана гавра с трупа на починалия вчера от инфаркт на 60 години легендарен аржентински футболист Диего Марадона възмути фенове от цял свят. Те побесняха, след като служители в погребална агенция си направиха селфи с мъртвия Марадона.

Единият от тях Диего Молина дори се подпря се на главата му, а подобни фотоси имат още двама служители, но без да докосват покойника.

В социалните мрежи набързо настръхнаха срещу гологлавия Молина, срещу когото се изсипаха куп обиди, заплахи със съд, предложения да бъде лишен от аржентинско гражданство и преобладаващи закани за смърт.

"Искам главата му до ковчега на Диего" и "Марадона няма да почива в мир, докато тази свиня не си плати", пишат в интернет.

Скандалът е поредният около смъртта на Марадона след разкритията на адвоката му Матиас Морла, че Божията ръка е бил оставен 12 часа без медицинско наблюдение и че линейката се е забавила с половин час напът към дома му, пише Блиц.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
За това ще се говори с години: Булката на Рачков с рокля колкото ...
На днешния ден преди 38 години е родена една от най-красивите бъл...
Цвети Стоянова 10 години след трагедията: Господ ми даде право на...
Милица Гладнишка разкри тайната си как топи килограми без тежки д...
Димитър Рачков глези Виктория и подготвя сватба без да пести пари...
Кой е мъжът, който укроти Наталия Кобилкина?


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).