Наша сексбомба разби семейството на Арън Картър

20180

Истинска война се разгоря срещу българската любовница на американската поп звезда Арън Картър. Певецът, който е  брат на Ник Картър от хитовата група Backstreet Boys, заряза жена и бебе заради нашенска еротична танцьорка.

Българката се подвизава под името Мелани Мартин и влудява мъжете си с истинска визия на плеймейтка - огромни гърди, дупе тип Ким Кардашиян и платинено руса коса. Искрата запали бившата изгора на Арън, която роди дете преди броени месеци. Това е художничката Лина Валентина, която по нищо не отстъпва по секси форми.

Макар че дари Картър със син, който е одрал кожата на баща си, 31-годишният изпълнител заряза семейството си малко след раждането и се впусна в любовна авантюра с българката, която забелязал на работното и място в прочут еротичен клуб за танци зад Океана.

Преди да зареже Лина и наследника и да си татуира лицето си, Арън Картър се обясни в любов на художничката. Сподели че най-накрая е намерил любовта на живота си. Но месеци по-късно попада в плен на сексапилната Мелани. След като Арън и  Мелани разкриха връзката си, Лина започна тиха война срещу българката. 

Тя непрестанно публикува снимки с бившия си мъж, като на едната позират чисто голи. Фотосите са придружени с романтични послания за хубавото старо време, а повечето коментари са за българката разделила хубаво семейство. Преди  да предизвика същински трус, Арън Картър споделя в интервю, че е взимал алкохол и наркотици от покойната поп легенда Майкъл Джексън. Според близки на Арън, след като се изчистил от дрогата, за кратко той отново се върнал към своите пороци, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).