Маги Желязкова аут от телевизията

17878
1

Бившата репортерка в "На кафе" Маги Желязкова е изоставила телевизията и днес пълни деня си с яки тренировки във фитнеса и разходки с любимото куче.

Сидерова бе част от звездния отбор на предаването, заедно с колежките си Деси Цонева и щерката на Иво Танев, но от есента нейни интервюта и репортажи в "На кафе" не са излъчвани. Брюнетката обаче не изглежда нещастна от раздялата, въпреки че нейни зложелатели твърдят, че тя била убила, само и само да е на екран.

"Не се познах...нещо ново и различно е. Ако знаех, че онази ... суетата ще се отдалечи толкова рязко от мен, щях да кажа НЕВЪЗМОЖНО!! Имам бягство от всичко фалшиво и получавам всичко от спорта, тук и с него. Защо това толкова закъсня???? Колко много ми взе онова... медийното и колко много имам сега! Споделям го с вас. По-доброто е!", написа наскоро във Фейсбук Желязкова.

Като всекидневно тренираща тя има пълната подкрепа на Златка Димитрова и мъжа до плеймейтката Кирил Танев, който е фитнес инструктор. Двете често си разменят съвети за тренировките и твърдят, че те са им напълно достатъчни.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).