Кой ще замести Камелия в "Гласът на България"?

13180

Глория може да заеме мястото на Камелия в шоуто "Гласът на България" на Би Ти Ви. Това е най-новата клюка в светските среди. Според нея, примата на попфолка има огромни шансове да изгрее в музикалния формат тази есен, когато е планирано неговото завръщане на екран с осми сезон.

Тази година трябваше да бъде петата поред, в която Камелия да седне в треньорския стол на "Гласът на България". За първи път тя зае мястото си в предаването на Би Ти Ви през 2017-а. Само година по-късно обаче се заговори, че смятала да напуска, а в стола й щяла да седне друга звезда от фолк средите. Според слуховете, за мястото били обсъждани имената на Преслава и Глория, като се твърди, че Ками не била в много добри отношения с втората. Именно в сезон 4 през 2017-а дъщерята на Глория – Симона Загорова, се яви на кастинг, но Камелия не я взе в отбора си. Харесаха я Иван Лечев и Поли Генова, която тогава бе член на журито. Официалното обяснение на решението на Каме бе, че не иска да създава поводи да я обвиняват в шуробаджанащина, като прибере дъщеря на колежка от бранша. Въпреки всичко, говори се, че покрай Симона двете певици са започнали да топят ледовете помежду си. А клюката, че Камелия напуска, се оказа само слух.

Днес обаче, 5 години по-късно, отново се шушука, че русото изкушение може да се сбогува с музикалното шоу. Телевизията вече започва да лансира Глория като една от възможните наследници на освободеното място в него. Прави впечатление, че при наложена пълна забрана за гостуване на фолк певци в актуалните предавания на Би Ти Ви, за която "Уикенд" преди време писа, примата на фолка и нейната дъщеря Симона са като абонирани за рубриките на телевизията. Майката не бе стъпвала там от години, а сега вратите пред нея изненадващо се отвориха и това най-вероятно не се дължи на огромните й качества като певица. В нейния жанр това се прави само за лица на програмите на Би Ти Ви. Явно, че в телевизията вече третират Глория като вътрешен човек. В същото време Камелия отдавна не се е появявала там.

Примата на фолка вече има опит с участие в журито на музикално тв предаване. Тя бе съдийка в първия сезон на шоуто "Мюзик айдъл", излъчен през 2007 г. Тогава продуцент бе Слави Трифонов, който лично бе поканил във формата звездата от Русе. Там тя си партнираше лично с Дългия, както и с Йорданка Христова и Дони. Във втория сезон обаче бе заменена от Есил Дюран, а още един сезон по-късно – от Мария, известна още като Отварачката. В "Гласът на България" пък до момента треньори от лекия бранш, освен Камелия, са били Ивана, Преслава и Деси Слава.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).