Глория с първи думи след раждането на внучката й

14395

Примата на фолка Глоривя за пръв път проговори пред медия, след раждането на внучката й Галина. Пред "Телеграф" тя разкри, че предстоящият празник на жената- 8 март, тази година ще е много по- специален за нея, защото женското им царство се е увеличило с още една малка дама.

" За мен 8-ми март винаги е бил един от най-значимите празници, защото всяка жена трябва да е обичана, уважавана и изненадвана. Тази година обаче празникът ми ще е различен, защото нашето женско царство се увеличи с един малък сладък бонбон. Ще празнуваме с бебка и наистина, това беше най-хубавия ми подарък за деня на жената“, развълнувано сподели Глория.

Талантливата ни певица не скри, че откакто внучка й се е появила в живота, всичко се е променило. " С нищо не мога да сравня тази емоция. Любов от пръв поглед. Винаги са казвали, че внучетата се обичат повече и от децата и наистина е така. Пет пъти повече. Голяма радост е- толкова невинна и истинска', споделя Глория за пръв път емоциите около най-щастливото събитие.

Виж коментарите (0)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).