Бащата на Благо Джийзъса: Жалко за сина ми, че така и не случи на жена

111271
1

Бай Жоро Георгиев скромно живее в двуетажната си къщурка край София, която сам е построил, макар да е баща на бившия национал Благой Георгиев – Джизъса. Възрастният мъж е много доволен от четиримата внуци, с които го е дарил синът му, но далеч не гледа така положително на интимните партньорки на Благо, научи Lupa.bg от роднини на дългогодишниоя строител.

"Синът ми златно момче, много добър, набожен, на мравката път прави. За това и жените цял живот го използват", изповядва се бай Жоро. – "Все им е донор, първо за децата, после за пари, няма отърване. С Христина са разделени от 10 години, но винаги, щом има нужда от нещо, му звъни на пожар, ако ще да е в 3 през нощта. А той, нали си е душичка, вместо да я прати на майната й, хуква да помага", жали отрочето си Георгиев – старши, пише "Лупа.бг".

Мъжът споделя, че Благо плаща по 5000 евро издръжка както на бившата гимнастичка, така и на татарката Есмер Омерова, с която се разведе наскоро. Докато беше активен спортист, тези суми не притесняваха Георгиев, който се подписваше под около 1,6 милиона долара в Рубин Казан. След като окачи бутонките обаче, бившият капитан на Славия все по-често бъркал в спестените си за черни дни авоари, тъй като му липсва постоянен източник на доходи. Откакто заплоди и Златка Райкова, Благой малко се е посъвзел, тъй като плеймейтката върти доходоносен бизнес с модни парцалки и допринася солидно в семейния бюджет.

"Шафрантиите са съсипали толкова много хора, жалко за сина ми, че така и не случи на жена. Аз имах късмет с моята Руми, роди ми две прекрасни момчета, винаги ме е слушала, а и аз нея", тюхка се над съдбата на сина си таткото.

Виж коментарите (1)
Още новини от Любопитни новини:
5 години по-млад биологично: Колко чаши кафе на ден забавят старе...
Баница с круши и горгонзола: Рецепта, от която на баба ще й скочи...
Хапчето, което промени света преди точно 66 години
"Подариха" на полицията Porsche за 200 000 евро
Биляна Гавазова: 4 години след най-голямата ми любов знам едно не...
Слънцето се "буди": Удрят ни тежки магнитни бури


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).