Журналистът Ливия Кукова с голямо отличие

2427
2

Репортерът на Агенция "Фокус“ и редактор в Blagoevgrad24.bg – Ливия Кукова беше отличена със статуетка и грамота на годишните награди "Даниела Сеизова – В името на живота“ 2024 година. Организатор на събитието е Български пациентски форум.

Нашят колега беше номинирана в категория "Онлайн медия“ за съдействие при решаването на проблем с получаването на скъпо струващо лекарство на пациент с "фенилкетонурия". Ливия се пребори с немалка конкуренция от другите медии.

Екипът на "Фокус Медия" е горд с приза на Ливия Кукова и благодари на Български пациентски форум за признанието.

Виж коментарите (2)
Още новини от Национални новини:
Николай Попов след успеха на Дара: Разбирам вече защо Бербатов от...
Проф. Рачев: Сутрин – слънце. Следобед – бум-бум
Бизнесмен препоръчва: Цените на нощувките за "Евровизия" в Българ...
Ваня Григорова: Гълъбите да внимават
Евтим Милошев за "Евровизия" 2027: Подходящо място е и Античният ...
Кампанията по розобера започна под натиск от недостиг на работниц...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).