Всички тръгват към морето, БДЖ пусна още един нощен влак

4445

БДЖ ще осигури допълнителен нощен влак, който ще пътува през Подбалканската железопътна линия по маршрута София-Бургас-София. Новоназначената композиция ще се движи от днес до 12-ти септември, за да може да предложи допълнителна възможност за пътуващите да стигнат до Бургас за предстоящите музикални фестивали край морето. 

Новият влак ще бъде съставен от три седящи вагона и един кушет вагон. В по-натоварените дни от четвъртък до неделя към композицията ще бъде добавен и един спален вагон. Влакът ще заминава от Централна гара София в 23:25 ч. и на практика ще осигури още една удобна възможност за пътуване до морето в отговор на повишения интерес към пътуванията през летния сезон. За пътуващите от Бургас за София допълнителният влак ще потегля от гара Бургас в 22:30 ч. 

Клиентите на БДЖ могат да се информират за разписаниeто на влаковете от електронния пътеводител на официалната страница на дружеството (www.bdz.bg), от служителите на билетните каси и гишетата "Информация", както и на националния информационен телефон 02/931 11 11. 

Билети могат да бъдат закупени онлайн на следния линк https://bileti.bdz.bg/ и от билетните каси и железопътните бюра във всички гари в страната.

Виж коментарите (0)
Още новини от Национални новини:
Иван Демерджиев: Сигналът на Пеевски срещу мен е медал за МВР
"Унизително е да си шофьор в България": Гневен разказ от ада на "...
Кошмарът за шофьорите, пътуващи до Пловдив, няма край
НИМХ съобщи за времето през следващото денонощие
Отварят ремонтирания участък на "Тракия" край Пазарджик, огранича...
Свръхпопулация на огромни пеперуди в Пловдив и още редица градове...


Виж още:


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).