Участие на Азис в Турция предизвика голям скандал

8703
1

Участие на Азис в програмата на музикално-развлекателен фестивал предизвика скандал в Турция. Краля на поп-фолка трябваше да даде тон за песен на 19 септември в град Бурса като част от Балканския панаир. В началото на тази седмица обаче изявата на българина бе отменена.

До това се стигна след кампания срещу него, гласност на която даде вестник "Yeni Akit". От изданието наричат изпълнителя на "Хабиби“ “гей извратеняк“, като твърдят, че оплаквания от участието му са заваляли до редакцията. В представянето на певеца вестникът е включил негови неактуални снимки от преди десетина години, в които той все още се подвизава с грим и червеникава коса.

Самият Азис все още не е коментирал публично случката. След като участието му в панаира бе отменено пък на негово място бе поканен друг българин – Тони Стораро, който също е популярен сред меломаните в Бурса.

Виж коментарите (1)
Още новини от Национални новини:
Ваксината срещу варицела става задължителна за децата, родени сле...
Историческо събитие в Родопите: Следят с GPS първите черни лешояд...
В 21:00 часа тази вечер у нас измериха едновременно 30 градуса и ...
Задържаха съпругата на Краси Принца от "Калашниците" за заплахи с...
Огромен пожар избухна в завод за отпадъци в София
Градушка удари АМ "Тракия", шофьори отбиват в аварийната


Виж още: